Regulamin serwisu Konkursy-online.pl

 1. Konkursy-online.pl jest serwisem internetowym który zbiera i udostępnia na swoich łamach konkursy, loterie, akcje promocyjne itp. zamieszczone przez organizatorów w różnych mediach informacyjnych.

 2. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i ogólnodostępne.

 3. Użytkownik, który chce korzystać z serwisu musi:

  • posiadać dostęp do sieci Internet

  • posiadać program służący do przeglądania jej zasobów (przeglądarka internetowa)

  • zaakceptować pliki cookie.

 4. W serwisie zamieszczone są odnośniki do innych stron www i treści które nie są częścią Serwisu,

  • dany konkurs / loteria jest produktem utworzonym przez firmę / osobę zewnętrzną.

 5. Użytkownik, który sam prezentuje konkurs w serwisie jest zobowiązany do dokonania wszelkich starań, aby dane zamieszczane przez niego były aktualne, zgodne z prawem i dobrymi obyczajami.

 6. Publikacja konkursu proponowanego przez użytkownika odbywa się po jego zatwierdzeniu przez Serwis (który zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji konkursu bez podania przyczyny).

 7. Administratorzy Serwisu nie odpowiadają za treści zawarte na tych stronach, za żadne kwestie związane z przebiegiem konkursów, akcji promocyjnych lub loterii ani nie mogą występować jako strona w sporach ich dotyczących.

 8. W przypadku pytań dotyczących danych akcji zachęcamy do zapoznania się z regulaminami znajdującymi się na stronie organizatora danej akcji.

 9. Wszystkie dokumenty, artykuły, informacje, zdjęcia grafiki itp. zamieszczane na stronach Serwisu są własnością intelektualną autorów i nie mogą być przez osoby do tego nieupoważnione w żaden sposób kopiowane i powielane.

 10. Użytkownik może składać do Administratora (kontakt@konkursy-online.pl) uwagi dotyczące funkcjonowania Serwisu.

© 2020, Konkursy-Online.pl